Portal_background_image

عبدالرضا حاجي علي بيگي فرماندارشهرستان خنداب : امام خميني (ره) با حركت خود مسير تاريخ را تغيير داد

عبدالرضا حاجی علی بیگی فرماندار شهرستان خنداب با صدور پیامی از مردم ولایت مدار شهرستان خنداب دعوت نمود تا در کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و6200شهید استان مرکزی شرکت نمایند. متن این پیام به شرح ذیل است: امام خمینی (ره) با حرکت خود مسیر تاریخ را تغییر داد و حرکتی که از خرداد ۴۲ آغاز شد و در بهمن ۵۷ به پیروزی رسید امروز مرزهای کشور را در نوردیده و تا اقصی نقاط جهان جای پای خود را باز نموده است. اما نقش امام (ره) و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در دفاع مقدس همچون نگینی درخشان بر صفحه های زرین تاریخ ۸ سال جنگ تحمیلی می درخشد...

به پاس قدرشناسی از امام راحل عظیم الشأن و شهدای گلگون کفن استان مرکزی صبح پنجشنبه ۱۱ مهرماه ،مراسم باشکوهی در قالب کنگره ملی نقش  حضرت امام(ره) و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در دفاع مقدس در محل مصلای بیت المقدس اراک با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مسئولان ارشد کشوری و استانی برگزار خواهد شد.
لذا از مردم شریف شهرستان خنداب دعوت می کنم با حضور خود در این کنگره عظیم یکبار دیگر با خلف صالح ایشان ،مقام معظم رهبری بیعت نموده و از فیوضات این مراسم معنوی برخوردار شوند.

عبدالرضا حاجی علی بیگی
فرماندار شهرستان خنداب
دهم مهر ماه نود و هشت

 


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خنداب


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها