Portal_background_image

برگزاري جلسه قرارگاه پدافند زيستي شهرستان خنداب

جلسه قرارگاه زیستی شهرستان خنداب به منظور بررسی آخرین وضعیت شیوع کووید۱۹ در شهرستان خنداب به ریاست عبدالرضا حاجی علی بیگی فرماندار در محل سالن جلسات شهدای فرمانداری برگزار و تصمیمات لازم در خصوص پیشگیری از شیوع بیماری در شهرستان اتخاذ شد. برخی از مصوبات این جلسه:

برگزاری هر گونه مراسم و مناسک اعم از مجالس عروسی و ترحیم و برپایی بازار روز و حضور دستفروشان در روستاهای غینرجه_مس سفلی_دهسد و کرکان تا ۱۰ روز آینده ممنوع است (محدودیت برگزاری بازار روز شامل شهرهای خنداب و جاورسیان نیز میشود)

_فعالیت مساجد و برگزاری نمازجماعت در روستاهای فوق الذکر طی ایام یادشده محدود خواهد بود.

_گشت های مشترک متشکل از کارشناسان شبکه بهداشت ،نیروی انتظامی و بازرسان اصناف و صنعت و معدن به صورت مستمر نسبت به بازرسی از صنوف مختلف اقدام و با هر گونه تخلف در اجرای دستورالعمل های بهداشتی برخورد خواهند نمود.

_حضور در اماکن عمومی و ادارات و بانکها بدون ماسک ممنوع است و کارکنان مجموعه های مذکور نیز ملزم به استفاده از ماسک هستند.

_شهرداران و دهیاران موظفند نسبت به ضد عفونی اماکن عمومی و معابر اقدام نمایند (حداقل دو روز درمیان)

_به منظور شناسایی و نظارت بر عملکرد دستفروشان و همچنین ارائه خدمات به این قشر، تنها افرادی می توانند در این حوزه فعالیت نمایند که تا ۱۵ تیرماه ۹۹ نسبت به تشکیل پرونده و کد شناسایی در اتاق اصناف اقدام نمایند.

_هر گونه برگزاری مراسم عروسی و ترحیم در سراسر شهرستان مستلزم هماهنگی و اخذ مجوز از مرکز بهداشت شهرستان خنداب است


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خنداب


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها