Portal_background_image

برگزاري مراسم جشن دوازدهم بهمن ماه سالروز ورود تاريخي امام راحل به ميهن اسلامي در شهرستان خنداب

مراسم جشن دوازدهم بهمن ماه سالروز ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی در شهرستان خنداب با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد حضرت امام حسین علیه الاسلام با سخنرانی عبدالرضا حاجی علی بیگی برگزارشد....

 فرماندار شهرستان خنداب در جمع شرکت کنندگان در این مراسم که همزمان با برپایی نماز عبادی وسیاسی جمعه تدارک شده بودبا گرامیداشت سالروز چهلمین فجر انقلاب اسلامی و یاد امام راحل عظیم الشأن و شهدای انقلاب، رمز پیروزی انقلاب را رهبری مدبرانه حضرت امام(ره)و وحدت کلمه دانست.

حاجی علی بیگی گفت :قریب به 90پروژه با اعتباری بالغ 125میلیارد تومان در شهرستان خنداب افتتاح می شود که در نوع خود یک رکورد است.

فرماندارادامه داد: عده ای با اهداف سیاسی مدام سیاه نمایی می کنند و از خادمان ملت را خائن جلوه میدهند تا مردم را از صندوق رای دور کنند .

وی افزود: همه باید در مقابل رای مردم حتی اگر مخالف سلیقه سیاسی ما هم هست تمکین کنیم و بدانیم در جمهوری اسلامی دوران مسئولیت دولت ها و قوه مقننه فقط به اراده آراء مردم معین می شود و باید همه تلاش کنند تا تاب آوری اجتماعی را در برابر آراء خلاف نظر سیاسی خود بالا ببرند و بدانند برد و یا باخت یک جناح و یا یک تفکر پایان راه نیست و می توان با کار سیاسی در چارچوب قوانین کشور مراد خود را حاصل کرد. فرماندار خنداب در بخش دیگری از سخنان خود که در جمع نمازگزاران جمعه ایراد می کرد به ۴۰اقدام انجام شده در ۹ماه حضور خود به عنوان فرماندار اشاره کرد و مژده داد سال ۹۸سال توسعه و عمران روستاهای شهرستان خنداب خواهد بود.

وی گفت با توجه به اعتباراتی که دولت به حساب دهیاریها واریز نموده آماده ایم تا با اعتباری بیش از ۳۰میلیارد تومان و در یک اقدام جهادی چهره روستاهای شهرستان را تغییر دهیم.

فرمانداردر قسمتی دیدگر از سخنرانی خود گفت: امسال سال یادواره ها و جشنواره ها و همایش ها برای شهرستان خنداب بود و اکثر این مراسمات برای اولین بار اتفاق افتاد .

حاجی علی بیگی در پایان سخنرانی خود گفت :انقلاب اسلامی بر خلاف ادعای دشمان پویا و زنده است و چهل سالگی خود را با نشاط و پویایی جشن می گیرد و یکبار دیگر به پشتوانه مردم از تنگناهایی که دشمنان به وجود آورده اند با پیروزی  عبور خواهد کرد.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خنداب


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها