Portal_background_image

پيام تبريك فرماندار شهرستان خنداب به مناسبت 13آبان

عبدالرضا حاجی علی بیگی فرماندار شهرستان خنداب بمناسبت فرارسیدن یوم الله سیزده آبان پیام تبریکی صادر نمودند. فرماندار در قسمتی از این پیام عنوان داشته اند: اینجانب ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان و روزملی مبارزه با استکبار جهانی ، این روز بزرگ را به تمامی دانش آموزان عزیز و مردم ولایت مدار شهرستان خنداب تبریک عرض نموده و امیدوارم در حفظ و صیانت از دستاوردها و آرمانهای انقلاب اسلامی و عقیم نمودن هرگونه توطئه دشمنان ایران اسلامی موفق باشید.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 13 آبان در تقویم رسمی کشور ما  "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی " نام گذاری و به عنوان برگ زرینی در تاریخ مجاهدت های ملت غیور ایران اسلامی ثبت شده است.

یوم الله ۱۳ آبان یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران یعنی تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه، شهادت مظلومانه دانش‌آموزان به دست رژیم منحوس پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا كه حضرت امام خمينی (ره) از آن به عنوان «انقلاب دوم» یاد کردند، می‌باشد که هر یک نقطه عطفی در روند استکبارستیزی ملت ایران و مصادیقی از پایداری و فداکاری ملت مجاهد و جوانان رشید و انقلابی کشورمان در مبارزه علیه قدرت‌های شیطانی و استکباری است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز ، یوم الله 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را به ملت شریف و دانش آموزان عزیز تبریک عرض نموده و از مردم ولایتمدار، شهید پرور و همیشه در صحنه استان مرکزی دعوت می کنیم  با حضور آگاهانه و حماسی در راه پیمایی یوم ا... 13 آبان بار دیگر با آرمان های امام راحل(ره)، رهبر فرزانه انقلاب و شهدای عزیز بیعت نموده و عزت و سربلندی میهن اسلامی را به نمایش گذاشته و موجب خشنودی قلب ولی عصر ارواحنا فداء گردند . خداوند ملت ما را پیروز فرماید و شر استکبار و صهیونیزم را کوتاه نماید.

عبدالرضا حاج علی بیگی
فرماندار شهرستان خنداب


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری خنداب


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها